Rezervace apartmánů Denny a Teddy ve Frymburku


Rezervace ubytování v apartmánech Denny a Teddy ve Frymburku


Informace o volných termínech a podmínkách pobytu:

mobil: +420 602 738 831
email: info@rekreace-apartmany.cz

ZJISTIT OBSAZENOST APARTMÁNŮ DENNY A TEDDY


Formulář rezervace


Termín ubytování
Kalendář *
    Kalendář *

Výběr apartmánu
Zvolte apartmán: * Počet osob: *

Osobní údaje objednávajícího
Jméno:
Příjmení: *
Firma:
Telefon: *
E-mail: *

Poznámka k rezervaci
Všeobecné podmínky


Ubytování je poskytováno fyzickým i právnickým osobám. Osoby mladší 18 let mohou služby využívat v doprovodu osob starších 18 let. Smluvní vztah mezi objednavatelem a pronajímatelem vzniká na základě vyplněné objednávky odesláním a doručením. Smluvní vztah je právoplatně uzavřen uhrazením první splátky (zálohy) objednatelem.

Vybavení objektu


Počet lůžek je stanoven jako maximální počet osob včetně dětí, které mohou být v objektu ubytovány. Větší počet osob musí být vždy dopředu dohodnut s pronajímatelem. Psi ani jiné zvířectvo není povoleno. Detailní vybavení celého objektu je uvedeno na úvodní webové stránce.

Podmínky pobytu


Týdenní pobyt: Nástup je vždy v sobotu mezi 15.00 – 18.00 hodinou. Ukončení vždy v sobotu, a to nejpozději do 10.00 hodin. Pronajímatel hosty očekává přímo v objektu nebo v místě uvedeném v zaslaných propozicích k pobytu. V mimosezóně lze sjednat i zkrácené pobyty s nástupem podle požadavku hostů. V tomto případě Vám na požádání zašleme individuální cenovou nabídku.

Standardně jsou ceny uvedeny za celý objekt a pobytový týden (viz ceník).

Na místě uhradí hosté pronajimateli místní poplatek obecnímu úřadu proti vydanému potvrzení. Po převzetí objektu složí hosté kauci ve výši 3000,- Kč, která bude hostům vrácena po bezchybném vrácení objektu pronajimateli po ukončení pobytu.

Povlečení na lůžka, energie (el.energia a voda – běžná spotřeba) jsou zahrnuty v ceně. Neobvykle vysoká spotřeba energií bude řešena individuálně.

Hosté jsou povinni před odjezdem provést základní závěrečný úklid:
  • svlečení a složení ložního prádla, ručníků a utěrek a uložení do předsíně v přízemí,
  • umyté a uklizené nádobí,
  • uklizení kuchyňské linky včetně spotřebičů,
  • uklizená koupelna a WC,
  • zametení celého apartmánu,
  • vynesení odpadků do sběrných nádob nebo sběrného dvora,
  • vložení čistých pytlů do košů,
  • v letních měsících uklizení terasy a vyčištění grilu.
Za neprovedení základního závěrečného úklidu je pronajimatel oprávněn požadovat úhradu ve výši 1000,- Kč. Tato částka bude odečtena z vratné kauce. V rámci předání nepoškozeného a čistého objektu žádáme hosty, aby si na svůj pobyt vzali s sebou přezůvky. V případě poruchy zařízení informují hosté o poruše telefonicky pronajimatele, který je povinen závadu v nejkratším možném čase odstranit. Tel. číslo pronajimatele je uvedeno v dispozicích k nástupu. Způsobí-li hosté pronajimateli škodu, jsou povinni ji pronajimateli ohlásit a dohodnout s ním její úhradu.

V celém rekreačním domě je přísný zákaz kouření. V případě zjistění porušení tohoto zákazu (nedopalky cigaret v objektu, propálená místa, zápach z cigaretového kouře, apod) je pronajímatel oprávněn požadovat smluvní pokutu ve výši 3000,- Kč (částka bude odečtena z vratné kauce, v případě již vyčerpané vratné kauce jsou hosté povinni dohodnout formu úhrady) a dále jsou hosté povinni dohodnout formu úhrady případného poškozeného zařízení.

Ostaní podmínky pobytu (stornovací podmínky, odpovědnost, reklamace,...) Vám budou zaslány s potvrzenou objednávkou.